apartament w rowach, apartament nad morzem

Atrakcje

W okolicy miejscowości Rowy znajdą Państwo wiele atrakcji, które stanowią doskonałe uzupełnienie pobytu:

 • Słowiński Park Narodowy - ruchome wydmy, www
  Jest to jeden spośród 23 parków narodowych w Polsce. Utworzony został w 1967 roku i zajmuje powierzchnię 32 744 ha. W 1977 roku został włączony przez UNESCO do sieci Światowych Rezerwatów Biosfery a w 1995 r. wpisany na listę terenów chronionych konwencją ramsarską o obszarach wodno-błotnych o międzynarodowym znaczeniu przyrodniczym pod numerem 757.
 • Skansen w Klukach - Muzeum Wsi Słowińskiej, www
  Skansen zapoczątkował swoją działalność w 1963 roku, organizując w jednej z XIX-wiecznych zagród stałą ekspozycję prezentującą kulturę Słowińców – ludności zamieszkałej niegdyś nad jeziorami Gardno i Łebsko. Poza zabytkowymi zagrodami można tu również zobaczyć zwierzęta hodowlane.
 • Góra Rowokół - wysokość 115m npm, wzgórze morenowe, www
  Jest to najwyższy punkt widokowy Słowińskiego Parku Narodowego. Z wieży widokowej możemy podziwiać Morze Bałtyckie, okoliczne jeziora oraz wydmy.
 • Latarnia morska Czołpino - wysokość 25m, zbudowana w 1875r.
  Latarnia została wybudowana w 1975 roku na wysokiej wydmie. Obiekt można zwiedzać od 1994 roku. Latarnia należy do grupy jedenastu stacji brzegowych systemu AIS-PL służącemu automatycznemu monitorowaniu ruchu statków w strefie przybrzeżnej.
 • Jezioro Gardno - ogromne jezioro przybrzeżne, www
  Gardno jest jeziorem przybrzeżnym położonym na Wybrzeżu Słowińskim. Od morza oddziela je piaszczysta mierzeja przeciętą przepływającą przez Gardno rzeką Łupawą. Jezioro oferuje idealne warunki do uprawiania wind-surfingu.
 • Park Wodny w Darłowie - www
  Jako jedyny park wodny w Europie umożliwia pływanie w wodzie morskiej przez cały rok, łącząc tym samym właściwości lecznicze oraz zabawę dla całej rodziny. Do dyspozycji gości są zjeżdżalnie wodne, dzika rzeka, brodzik, jacuzzi oraz sauna. Łączna powierzchnia basenów to 1500 m2.
 • Jezioro Gardno
  Akwen idealny do uprawiania sportów wodnych.
 • Miejscowości Ustka oraz Słupsk
  Większe ośrodki miejskie oddalone od Rowów o pół godziny jazdy autem.

Atrakcje w okolicy

Rezerwacja

tel: +48 505 81 66 38
Ta strona używa plików cookies w celach funkcjonalnych.